Home » Parafia » Mistrzostwo Archidiecezji naszych Lektorów

 
 

Mistrzostwo Archidiecezji naszych Lektorów

 

We wtorek nasi Lektorzy w składzie: Paweł Frejek, Michał Klaś, Kamil Kordzikowski, Daniel Godzik Oktawian Kurek, Mateusz Starzyk i Michał Hopkowicz wygrali w Myślenicach finały diecezjalnych rozgrywek Mistrzostw Polski piłki nożnej Służby Liturgicznej. Królem strzelców turnieju został nasz lektor Kamil Kordzikowski. Zostając Mistrzami Archidiecezji Krakowskiej zakwalifikowali się do ścisłego finału ogólnopolskiego, w którym wezmą udział Mistrzowie poszczególnych diecezji. Te finały odbędą się w czerwcu w Łodzi. Chłopcom z całego serca gratulujemy. Chciałem jednocześnie bardzo podziękować Panom: Włodzimierzowi Hartabusowi, Grzegorzowi Dziewońskiemu i Pawłowi Gruszce za wszelką pomoc, dzięki której ten sukces był możliwy.